جوان سازی واژن

آیا واقعا روش جوان سازی واژن می تواند یک متد اثر بخش به حساب آید؟

آیا علاوه بر زیباسازی و جوان سازی مسائل دیگری را برطرف می نماید؟ با توجه به توسعه های قابل ملاحظه ای که در حیطه پزشکی ایجاد شده است، از متد ها و تکنیک های متعددی با تاثیر گذاری بیشتر و درد کمتر برای داشتن هیکل و اندامی ظریف و زیبا و بهسازی سطح کیفی زندگی به کار برده می شود.‌

جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان یکی از عمل های جراحی زیبایی است که با اعمال آن سطح کیفی زندگی بانوان ، مخصوصا آنهایی که دارای سن زیادی هستند ولی هنوز در پی خوشی ها و لذت های دوران جوانی می باشند یک تغییر محسوس و مثبتی خواهد بود.

 

جوان سازی واژن

عمل جوان سازی واژن به درمان چه مشکلاتی می پردازد؟

سوالی که همیشه برای اکثر خانم های پیش می آید این است که جوان سازی واژن معمولا چه مسائلی را درمان می کند؟

شل شدگی ناحیه تناسلی بانوان که به علت زایمان و بالا رفتن سن ایجاد می شود همواره عوارض بسیاری را به دنبال خواهد داشت که منتهی به ایجاد ناراحتی و مسائل مختلف در شخص می شود بعضی از بانوان هم بی اختیاری ادرار و نداشتن میل جنسی را امتحان می نمایند.

التیام وضعیت ناحیه تناسلی بانوان ، برطرف نمودن شل شدگی واژن و تحریک آن برای ساخت بافت های جدید به اسم جوان سازی واژن صورت می گیرد.

این گونه جوان سازی معمولا پروسه های دیگری را هم تحت پوشش قرار می دهد این پروسه عبارت است از:

•تقویت نقطه جی

بعضی پروسه ها با اعمال بر روی این بخش سبب بهسازی لذت جنسی می شود.

•نهان سازی کلیتورال

در این متد بافت های موجود در پیرامون کلیتوریس را از بین می برند.

•هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت

در این روش پرده بکارت بازسازی و ترمیم می شود.

•واژینوپلاستی

حفره واژن کوچک و تنگ می شود.

•لابیاپلاستی

لابیا را شکل دهی نموده یا اندازه آن را تغییر می دهد.

تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که پروسه های مرتبط به جوان سازی واژن از سال ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۴ حدود ۴۹٪ بالا روی داشته است.

با بالا رفتن شهرت این گونه عمل متد های متعددی برای اجرای این پروسه اختراع شده است، ولی در میان کلیه شیوه های موجود، شیوه ای مطلوب تر است که پایین ترین مقدار تهاجم و بیشترین اثربخشی را داشته باشد.

سیستم هیگر با برخورداری از انرژی گرمایی کشسانی رادیو فرکانس به شیوه غیر تهاجمی و اثربخشی کامل به جوانسازی ناحیه تناسلی یاری می رساند.

 

مزایای جوانسازی واژن

منظور از جوان سازی واژن چیست؟

جوانسازی واژن یک نوع عمل زیبایی به حساب می آید که به منظور تصحیح مسائل مرتبط به واژن نظیر شل شدگی، خشکی، افتادگی و …. صورت می گیرد.

اکثر مسائل این بخش پس از زایمان مخصوصا زایمان های طبیعی برای بانوان بوجود آمده و اثرات مستقیمی بر روی سطح کیفی زندگی آنها داشته است، نظیر بی اختیاری در ادرار.

دلایل اهمیت جوان سازی واژن برای خانم ها

در چند سال اخیر شهرت و معروفیت این گونه عمل در سراسر دنیا و مسلما ایران سیر صعودی داشته است چرا که با اعمال این جراحی می توان به بهسازی سطح کیفی رابطه زناشویی و نیز زندگی شخصی بانوان کمک بسزایی نمود.

مطابق پژوهشات صورت گرفته تقریبا ۴۰ ٪ از بانوان از اختلالات جنسی در عذاب هستند، ولی خیلی از آنها به علت مشکلات عرفی، فرهنگی راضی به برملا نمودن مشکلات خود نیستند. این در صورتی است که با تعیین و اعمال این جراحی به وسیله یک پزشک متخصص و کاربلد درصد بیشتری از مسائل مربوط به زنان قابل رفع می باشد.

مسئله عمده دیگر این است که پروسه جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان گاها خود نظیر چندین مداوای دیگری است که با همدیگر تلفیق می شود: جراحی پلاستیک سیستم تناسلی بانوان، جراحی جوانسازی ناحیه تناسلی، جراحی فرم دهی واژن، واژینوپلاستی، تنگ کردن ناحیه تناسلی بانوان، لابیاپلاستی، مونس پلاستی و لابیا ماژور پلاستی.

چه مواقعی به عمل جوان سازی واژن احتیاج است؟

امکان دارد برای هر کسی این سوال پیش آید که چه زمانی بانوان نیاز مبرم به انجام جوانسازی واژن خواهند داشت ؟ ناحیه تناسلی بانوان یکی از قسمت های بدن است که مشخصه الاستیک و کششی داشته و در گذر زمان به علت بالا رفتن سن و زایمان های مکرر، یک حالت شل شدگی و افتادگی به خود می گیرد.

با بالاتر رفتن سن، تغییر و تحولاتی در هورمون ها به وجود می آید که توانایی ماهیچه ها و سلول های همبند پیرامون را کاهش می دهد. سرانجام امکان دارد ناحیه تناسلی بانوان خاصیت ارتجاعی خویش را از دست داده و به علت افت استروژن ، نازک شده و فرم خود را از دست دهد.

در این وضعیت همواره بانوان احساس پیشین خود را که در زمان ایجاد رابطه جنسی داشته اند را به یکباره از دست می دهند و با مسائلی دیگر چون بی اختیاری ادرار مواجه می شوند. سرانجام این مداوا هم به قصد درمان و هم به قصد زیبا سازی و جوانسازی و در بعضی موارد پیشگیری از مسائل نام برده شده صورت می گیرد.

روش های جوان سازی واژن

در حال حاضر متد های نوینی به هدف شادابی و جوان سازی واژن به کار برده می شوند که بعضی از این روش ها عبارتند از:

•تزریق فیلر

یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان تزریق فیلر می باشد که همواره به دو شیوه ژل و چربی صورت خواهد گرفت و این فیلر ها می تواند سبب بالا رفتن حجم واژینال شده و سبب برطرف نمودن مسائلی چون خشکی واژن می شود. برآیند این روش در کمترین زمان ممکن و خیلی فوری بعد از اعمال آن قابل رویت است.

•تزریق ژل به ناحیه تناسلی بانوان

یکی از روش های جوان سازی واژن تزریق ژل به ناحیه تناسلی می باشد. این کار سبب بالا رفتن حجم حاشیه های بزرگ واژن شده و چین و چروک آنها را برطرف می نماید.

تزریق ژل به ناحیه تناسلی یک متد جوان سازی و زیبا سازی خیلی راحت بوده و فوری بعد از تزریق می توان برآیند آن را بصورت محسوسی مشاهده نمود.

ولی بعضی از اشخاص مطلوب است به علت وضعیتی که دارند این شیوه را به کار نبرند، اشخاصی مانند بارداران، دیابتی ها، اشخاصی با مسائل انعقادی خون و یا داشتن پیشینه حساسیت و…
مدت زمان دوام و پایداری این نوع روش با توجه به نوع برند آن کاملا متغیر است ولی معمولا حدود ۱ الی ۲ سال دوام آن متمایز می باشد.

•تزریق چربی به ناحیه تناسلی بانوان

تزریق چربی به ناحیه تناسلی بانوان یک فیلر نچرال از بدن خود شخص می باشد که بدون هیچگونه برش یا بخیه ای صورت خواهد گرفت. این روش از جوان سازی به علت نچرال بودن آن عارضه ای نداشته و هیچ نوع حساسیت و عفونتی را برای شخص به همراه نخواهد داشت.

 

جوانسازی واژن

•جوان سازی واژن با دستگاه هیگز

یکی دیگر از روش های جوان سازی واژن به وسیله هیگز می باشد. روش هیگز یکی از متد های پزشکی است که در زیبا سازی و جوان سازی ناحیه تناسلی نقش به سزایی دارد.

این روش از جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان می تواند سبب بهسازی فرم واژن و تنگ کردن آن شود. این روش می تواند باعث بالا رفتن میل جنسی هم شود.

هیگز یکی از روش های بی عارضه و درد می باشد که در طول چند جلسه می توان آن را انجام داد. مدت تعیین شده برای انجام این کار به نوع درمانی که صورت می گیرد وابسته است و شدت آن هم کاملا متمایز است. این دستگاه می تواند سبب جوان سازی، زیبا سازی، کلاژن سازی و همچنین برطرف نمودن خشکی ناحیه تناسلی بانوان شود.

در این متد از جوان سازی ناحیه تناسلی مسائل محسوس و درونی واژینال بدون هیچ نوع برش و بی هوشی قابل اعمال است. همواره دوره التیام و بهبودی این روش خیلی کوتاه بوده و یک شیوه ایمن و بدون هیچ دردی است.

در حقیقت با بکارگیری هیگز می توان بدون هیچ گونه صدمه ای به سلول ها و عضله های پیرامون به برطرف نمودن مسائل این ناحیه پرداخت.

به کارگیری از دستگاه جوانسازی هیگز به قصد معالجه بیماری ها و جوانسازی ناحیه تناسلی فاقد درد و ناراحتی است چرا که پیش از این کار از بی حسی موضعی استفاده می شود.

بعد از جوان سازی واژن با این روش شخص فورا می تواند به منزل بازگردد و به انجام کار های روزانه خود بپردازد ولی برای ایجاد رابطه جنسی لازم است حداکثر 1 هفته صبر نماید.

•لیفت واژن با نخ

یکی از متد های نوین جوانسازی ناحیه تناسلی لیفت واژن می باشد. در این شیوه به وسیله نخ های خاردار که در بخش های از ناحیه تناسلی کار گذاشته می شود سبب تصحیح مسائل ظاهری، شل شدگی و افتادگی ناحیه تناسلی می شود.

این نخ ها بعد از جذب سبب تنگی ناحیه تناسلی بانوان می شود. این متد یکی از راحت ترین و مطلوب ترین شیوه های تنگی و تصحیح شکل پرینه است.

گشادی دستگاه تناسلی بانوان افزون بر مسائل متعددی که برای بانوان ایجاد می کند سبب جذب عفونت های بسیار هم می شود. چاره گشادی واژن می تواند سبب از بین رفتن عفونت ها هم شود.

لیفت ناحیه تناسلی بانوان برای افرادی که یائسه شده اند صورت می گیرد. ولی نمی توان به صورت حتم بیان نمود که افرادی که در این رده سنی قرار ندارند توانایی انجام لیفت را ندارند.

اگر هر فردی به علت مسائل متعدد نظیر شل شدگی واژن به پزشک متخصص رجوع نماید می تواند مبادرت به انجام این عمل زیبایی نماید.

بانوانی که یائسه شده اند، مشکلات کف لگنی ، بانوانی که ورزش ها و فعالیت های سنگین انجام می دهند، بانوانی که زایمان های متعددی داشته اند، اشخاصی که دستخوش شلی واژن هستند، افرادی که سکس بسیار داشته اند و یا بانوانی که زایمان نداشته ولی دستخوش شل شدگی واژن هستند می توانند مبادرت به این جراحی نمایند.

هزینه جوان سازی واژن چقدر است؟

هزینه جوانسازی واژن به فاکتورهای متعددی وابسته است، برای مثال نوع شیوه درمان که با عمل جراحی باشد یا لیزر، مراکز و کلینیک درمانی، پزشک متخصص و میزان جلسات مدنظر در هزینه های مربوط به جوانسازی ناحیه تناسلی کاملا اثر بخش می باشند.

برای اینکه بتوانید آگاهی و معلومات بیشتری را راجع به هزینه های مرتبط به درمان را کسب نمایید توصیه ما به شما حضور در یک جلسه مشاوره می باشد. که در این مشاوره مقصود و نیاز شما را برای اعمال این درمان تعیین نموده و مطلوب ترین متد پیشنهادی را تعیین نمایید.

بهتر است بدانید که با ملاحظه بر اینکه اعمال این جراحی در خیلی از موارد واجب و ضروری نیست و هر دو بعد درمانی و زیبایی را با هم به همراه دارد بیمه هزینه جوانسازی واژن را متقبل نخواهد شد.

جوان سازی واژن برای بانوان

انجام جوانسازی واژن معمولا برای بانوانی که از نظر تندرستی و سلامتی عمومی شرایط مطلوبی داشته ولی از مسائل زیر به شدت رنج می برند:

•در زمان انجام کارها و امور ورزشی یا انجام رابطه جنسی به شدت احساس درد می کنند.
•ناحیه تناسلی دچار شل شدگی یا افتادگی شده است.
•از فرم ظاهری ناحیه تناسلی خویش ناراضی و حس خوشایندی ندارند.
•پس از زایمان مخصوصا طبیعی از رابطه نزدیکی با همسر خود لذت نمی برند.

 

آشنایی با مزایای تنگ کردن واژن

جوانسازی واژن یکی از عمل های جراحی زیبایی بانوان می باشد که جهت برطرف نمودن مسائل حاصل از زایمان و بالا رفتن سن نظیر برطرف نمودن تیرگی، خشکی واژن، شل شدگی و افتادگی و…. به کار برده می شود.

در دوران بارداری، زایمان های طبیعی، زایمان های پی در پی و… بدین جهت که هورمون های بدن بانوان دستخوش تحولاتی می شود سبب می شود لبه های بیرونی و درونی ناحیه تناسلی فرم قبلی خود را از دست بدهد به همین دلیل دست به جراحی می زنند.

این شیوه امروزه در سراسر دنیا هوادارن بسیاری را به خود جذب نموده اند از این رو دارای مزایای بی نظیری می باشد.

•کلاژن سازی پوست ناحیه تناسلی به جهت جوان تر و زیبا تر شدن آن
•یکی از مزایای جوان سازی واژن می توان به سفت شدن و حالت ارتجاعی شدن پوست ناحیه تناسلی بانوان اشاره نمود.
•رفع تیرگی های ناحیه تناسلی بانوان
•ایجاد قرینه لبه های داخلی و بیرونی
•بالا رفتن استقامت ماهیچه های ناحیه تناسلی بانوان
•از دیگر مزایای جوان سازی واژن می توان به بهسازی رابطه جنسی اشاره نمود.
•دوره درمان خیلی کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس با کلینیک